Kullanım Koşulları ve Şartlar

1.) TARAFLAR 152.) Türkiye adresinde kurulmuş olan bu web sitesi domain hakkını elinde bulunduran bu firma ( Bundan sonra “Hizmet Sunan* olarak anılacaktır.) İle Hizmetten Yararlanabilecek, Medeni hakları kullanmaya ehil gerçek veya tüzel kişiler arasında ( bundan sonra “Hizmet Alan” olarak anılacaktır.)akdedimiş sayılacaktır.

2.) SÖZLEŞMENİN KONUSU İşbu sözleşme; Bazı bilgilerin ve hizmetlerin sağlanması amacıyla Hizmet Sunan’ın teknik servisi tarafından Hizmet Alan'a sunulan ve/veya Hizmet Alan tarafından talep edilen Hizmetlere iişkin şartları ve yükümlülükleri belirlemek amacıyla akdedilmiştir.

3.) TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ a. Bu web adresinden Hizmet Alan tarafından Hizmet talep edilmesi halinde mücbir sebepler dışında talebin ulaştığı andan itibaren en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Hizmet Sunan tarafından hizmet verilecektir. b. Hizmet sunan tarafından sökülen veya Hizmet Alan tarafından Hizmet Sunan’ a teslim edilen ürünlerin onan mı teslimden itibaren en geç 20 iş günü içerisinde tamamlanarak teslim edilecektir. c. Hizmet Sunan’ a teslim edilen ürünler ile ilgili Hizmet Alan ile iletişime geçildikten sonra Hizmet Alan 90 ( doksan ) gün içerisinde ürünü teslim almaz ise Hizmet Sunan aleyhine sorumluluk doğmayacaktır. Hizmet Sunan’ın işbu durumda ürünün veya Hizmet Alanın uğrayacağı herhangi bir zarardan sorumluluğu bulunmamaktadır. d. Onarım için Hizmet Sunan'a teslim edien ürünler ile igili olarak Onarımın Ücretli olması halinde Onarım Bedelinin Hizmet Alana bildirilmesinden itibaren 7 ( yedi) gün içerisinde Hizmet Alan tarafından onay verilmez ise Onarım İşlemine başlanmayacakbr. O ana kadar ürünün teslim alınması, incelenmesi ve sair masraflar belgelendirilerek Hizmet Alan’dan talep edilecektir. e. Garantisiz cihaz onarımında, onarım bedelinin 50 TL ( elli Türk Lirası ) ‘ ye kadar olması halinde Hizmet Alan’dan herhangi bir onay beklenmeksizin onarım gerçekleştirilerek Hizmet Sunan ücrete hak kazanacaktır. f. Hizmet Alanlar, bu web sitesi üzerinden verilen hizmetin ÖZEL TEKNİK SERVİS' e ait olduğunu, yetkili servis olmadığını, sitede yer alan tescilli markalardan bağımsız hizmet sunduğunu kabul ederler.

4.) ÜCRETLENDİRME a. Hizmet Sunan tarafından her işin niteliğine göre Ücretlendirme yapılacaktır. b. Satış Fiyattan, iade alınan malzemelere takılan yedek parça ve işçilik bedeline uygun olarak 1 (bir) yıl garanti verilmesi hususu da dikkate alınarak saptanmaktadır. c. Hizmet Alan’ın arızalı yedek parça/parçaları iade etmemesi halinde malzeme fiyatına %25 tutannca bedel eklenecektir, d. Tespit edilen bedellere KDV sonradan eklenecektir.

5.) GARANTİ KAPSAMI VE SÜRESİ Hizmet Alan’ın Hizmet Sunan teknik servisinden aldığı ücretli hizmetler 1 (bir) sene parça ve işçilik garantisi altındadır.

6.) SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİKLERİ Hizmet Sunan, işbu Sözleşmede ve bu sitedeki diğer talimatlarda dilediği zaman dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler işbu sitede yayınlandıktan tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaktır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Hizmet Sunan’ın ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Hizmet Alan, bu web sitenin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

7.) BAĞLANTILAR Site, içeriği Hizmet Sunan tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine taşıyan bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu sözleşmede belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu web sitelerinin toplayabileceği kişisel bilgilerin derlenmesi, kullanımı veya ifşa edilmesinden Hizmet Sunan sorumlu değildir. Site kullanımı esnasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve elektrik arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Hizmet Sunan sorumlu değildir. Benzer biçimde başka sitelerden Hizmet Sunan’ın izni olsun ya da olmasın Siteye link verildiğinde de, bu tür linklerin kontrol edilememesinden kaynaklanan yapı nedeniyle Hizmet Sunan'ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Hizmet alan yukarıda yer alan kural ve koşulları kayıtsız, şartsız anlamış ve kabul etmiştir.

Müşteri Yorumları

 1. author

  Teknik Servis Hizmeti aldım. Çabuk ve Uygun fiyata uzman ekipleri sorunumuzu hemen halletti, teşekkür ederim.

  1. author

   Tavsiyeniz üzerine bende teknik servis hizmetinden yararlandım. Çok memnun kaldım teşekkür ederim tekrardan.

 2. author

  Rica Ederim. İşini titizlikle yapan bir firma, güvenle hizmet alabilirsiniz.

Bir yorum yazınız

E-mail Bültenine abone ol

Sitemizdeki gelişmelerden ilk önce sizin haberiniz olsun.