Gizlilik Politikası

Teknik servisimiz özel bir kuruluş olup markalardan bağımsız özel kombi, klima ve beyaz eşya servisi olarak mûşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Web sitemizde yer alan markaların yetkili servisi ya da yetkili bayisi değildir ve hiçbir bağlılığı yada yetkili servis ilişkisi bulunmamaktadır.

Bu markalar ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir. Başka bir deyişle ilgili markalardan ve logolardan bağımsız olarak garantisi olmayan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda hizmet veren ÖZEL TEKNİK SERVİSTİR.

Bu web sitemizde sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyenler bu web sitemizin kuruluşunun ÖZEL SERVİS OLDUĞUNU MARKALARDAN BAĞIMSIZ OLDUĞUNU KABUL ETMEKTEDİRLER.

Bu web sitesinin, markalann korunması hakkında Kanun Hükmündeki 12.maddeye uygun olarak hizmet sunmaktadır. İlgili madde; 56 sayılı KHK’nın 12. maddesinde, dürüstçe ve ticari veya sınaî konularıylailgili olarak kullanılmaları şartı ile üçüncü kişilerin; ad ve adresini, mal veyahizmetlerle ilgili cins, kalite, miktar, kullanım amacı, değer, coğrafi kaynak, üretimveya sunuluş zamanı veya diğer niteliklere ilişkin açıklamaların kullanılmasının,marka hakkı sahibi tarafından engellenemeyeceği hususu düzenlenmiştir.

Örneğin; spor aletlerinde kullanmak üzere marka olarak "Dinç" sözcüğünü tescil ettiren kişi, bir başka kişinin ürettiği spor aletlerinin üzerine "bu alet sizi dinç tutar" şeklinde slogan yazmasını engelleyemez. Çünkü burada "dinç" kelimesi bir açıklama şeklinde kullanılmıştır. Ancak bu kişireklâm sloganında yer alan "dinç" sözcüğünü marka sahibinin markasındaki "Dinç" sözcüğüne benzerşekilde yazması, aynı renk kompozisyonu içinde kullanması hâlinde marka hakkına tecavüz meydana gelir.

Bkz. ARKAN, Marka Hukuku, C. II, s. 132; NOYAN, Erdal: Marka Hukuku, Ankara 2006, S.548-549 Bu web sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden kişiler işbu "Hizmet ve Kullanıcı Sözleşmesinde yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

Bu internet sitesini kullanan veya bu web site tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden kişiler, işbu "Hizmet Alan Sözleşmesinde yer alan hüküm ve şartlara ve bu web sitesindeki diğer talimatlara bağlı kalmayı taahhüt eder. Hizmet Alanların burada yer alan şartlan kabul etmemesi halinde, bu internet sitesine erişmemeleri ve kullanmamaları ve kullanmaya başlamış olmaları halinde kullanımlarını derhal durdurmaları gerekmektedir.

BÖLGE TEKNİK SERVİSİ işbu “Hizmet ve Kullanıcı Sözleşmesi" ve bu web sitemizdeki diğer talimatlarda dilediği zaman dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Hizmet Alanın sorumluluğundadır. Bu site değişiklikleri Hizmet Alanlara ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Hizmet Alanlar, bu web sitesinin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri peşinen kabul etmiş sayılır.

Müşteri Yorumları

 1. author

  Teknik Servis Hizmeti aldım. Çabuk ve Uygun fiyata uzman ekipleri sorunumuzu hemen halletti, teşekkür ederim.

  1. author

   Tavsiyeniz üzerine bende teknik servis hizmetinden yararlandım. Çok memnun kaldım teşekkür ederim tekrardan.

 2. author

  Rica Ederim. İşini titizlikle yapan bir firma, güvenle hizmet alabilirsiniz.

Bir yorum yazınız

E-mail Bültenine abone ol

Sitemizdeki gelişmelerden ilk önce sizin haberiniz olsun.